Pošalji prijatelju

Prevoditelj za njemački jezik (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • Ad Hoc-Centar d.o.o.
  • Adresa: S. Radića 12, 31000 Osijek
  • Web: www.adhoc.hr

Ad Hoc – Centar jedna je od vodećih prevoditeljskih agencija na području Hrvatske koja pruža usluge svih vrsta prevođenja za više od 30 svjetskih jezika. Osnovan 2002. godine, Centar ima urede u Zagrebu i Osijeku, no prevodimo kako za klijente s područja cijele RH tako i za mnogobrojne međunarodne klijente.

Opis posla

Pismeno prevođenje dokumenata s i na njemački jezik.

Uvjeti

Tražimo motivirane kandidate, koji su voljni učiti i usavršavati svoje znanje. Iskustvo je poželjno, ali nije nužno.

Molimo kandidate da prilikom prijave na natječaj pošalju zamolbu i životopis na hrvatskom i na njemačkom jeziku.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Jezici:

Njemački (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo ugodnu radnu atmosferu, redovita mjesečna primanja, mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Osječko-baranjska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.