Pošalji prijatelju

Vatrogasac vozač (m/ž)

Kostrena, Sisak, Solin, Molve; Zagreb, Ivanić Grad

Rok prijave:

INA Grupa je srednje velika europska naftna kompanija s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina, preradi nafte te distribuciji nafte i naftnih derivata. Upravlja dvjema rafinerijama, u Rijeci i u Sisku i mrežom od preko 400 benzinskih postaja.
INA Grupa danas zapošljava više od 10000 radnika te ima jasnu viziju svoje budućnosti i svoje uloge nastavljajući ponosno tradiciju dugu pola stoljeća.

Poziv za prijavu na natječaj za poziciju:

Mjesta rada:

Kostrena - 24 izvršitelja/ice, Sisak - 5 izvršitelja/ice, Solin - 9 izvršitelja/ice, Molve - 5 izvršitelja/ice; Zagreb - 14 izvršitelja/ice, Ivanić Grad - 3 izvršitelja/ice

Opis poslova:

  • Upravlja vatrogasnim vozilom te rukuje vatrogasnom opremom i instalacijama na vozilu, rukuje pumpnim agregatima
  • Rukovodi vatrogasnom grupom kod dežurstva vatrogasnog vozila s posadom
  • Vrši nadzor nad tehničkom ispravnosti vozila te odgovara za stanje opreme na vatrogasnom vozilu. Obavlja tekuće održavanje vatrogasnih vozila i pumpnih agregata. Brine o vanjskoj čistoći i unutrašnjoj urednosti vatrogasnog vozila
  • Vodi obrazac putni radni list. Prilikom preuzimanja smjene obavezno vrši kontrolu opreme i sredstava za gašenje na vozilu. Sve nedostatke na vozilu prijavljuje neposrednom rukovoditelju
  • Obavezan je izvoditi kondicijske vježbe i taktičke vježbe, teoretsku i praktičnu obuku. Sudjeluje u osposobljavanju djelatnika Ine i kooperanata za gašenje početnih požara
  • Brine o provoznosti požarnih puteva
  • Obavlja periodička ispitivanja hidranata, ventila hidrantske mreže, vatrogasnih aparata i instalacija za gašenje i hlađenje. Pri redovnim aktivnostima vrši i kontrolu hidrantske mreže. Informacije o kvarovima hidranata, ventila kao i o propuštanjima na mreži, odmah prosljeđuje nadređenima
  • Po potrebi obavlja poslove vatrogasca po nalogu neposrednog nadređenog. Sudjeluje u održavanju higijene prostora vatrogasnih domova, kao i u uređivanju okoliša vatrogasnih domova
  • Za svoj rad odgovara neposrednom rukovoditelju
  • I ostali zadaci u skladu s naravi i vrstom rada po nalogu neposredno nadređenog

Uvjeti:

  • SSS (IV) stupanj, profesionalni vatrogasac ili vatrogasni tehničar
  • Zadovoljenje kriterija tjelesne spremnosti sukladno Smjernici za opseg i vrstu zdravstvenog pregleda i tjelesne pripremljenosti vatrogasaca: dio iz naslova: 3. Tjelesna sposobnost vatrogasaca, iz dijela: Redovna polugodišnja (godišnja) provjera tjelesne sposobnosti vatrogasaca
  • Informatička pismenost u programima Office paketa i komunikacijskih mreža
  • Vozačka dozvola „C“ kategorije

Prednosti:

  • Pohađanje više ili visoke škole iz područja zaštite od požara
  • Engleski jezik u govoru i pismu
  • Iskustvo na vatrogasnim poslovima u naftnoj ili kemijskoj industriji
  • Položen stručni ispit za vatrogasca s posebnim ovlastima i odgovornostima
  • Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti u profesionalnom radu
  • Dodatne edukacije iz područja rada vatrogasaca (spašavanje s visina ili iz dubina, hidraulički alati, punjenje izolacijskih aparata, serviser vatrogasnih aparata, voditelj brodice, ….)

Obavezno priložiti uz prijavu:

  • Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za profesionalnog vatrogasca (točka 14)
  • Potvrda o nekažnjavanju za kaznena djela protiv imovine, opće sigurnosti ljudi i imovine te protiv službene dužnosti (ne starija od tri mjeseca)
  • Ako je kandidat stariji od 30 godina, dostaviti dokaz da je do sada već radio (bio zaposlen) na poslovima profesionalnog vatrogasca

Uz prijavu priložiti svu dokumentaciju koju posjedujete. Prijave koje neće imati priložene dokumente neće biti razmatrane.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.