Pošalji prijatelju

Bankar specijalist za MSE klijente (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka d.d. uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla – od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Bankar specijalist za MSE klijente (m/ž) - 2 izvršitelja/ice, Poslovni centar Zagreb, Direkcija upravljanja mrežom, Sektor poslovanja s građanstvom

Mjesto rada: Zagreb

Period primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci.

Opis posla:

  • prodaja proizvoda i usluga namijenjenih MSE klijentima, u prostoru banke ili izvan nje kako bi se stupilo u kontakt sa što većim brojem potencijalnih klijenata, iniciranje razgovora s klijentima te informiranje i savjetovanje klijenata o proizvodima s ciljem njihove prodaje
  • provođenje odgovarajućih transakcija putem IT aplikacije, uz prethodno provedenu pripremu za nesmetan rad s klijentima te uz poštivanje internih pravila i akata, po potrebi ispostavljanje naloga u druge organizacijske dijelove banke u cilju provođenja knjigovodstvenih transakcija ili upućivanje klijenta kod zaposlenika koji imaju ovlasti za provođenje transakcije, a sve vodeći računa da se poslovanje obavlja sukladno propisima koji reguliraju sprječavanje prava novca i financiranja terorizma
  • analiza kvalitete poslovanja klijenata, izrada boniteta i scoringa te referata za rizične proizvode i usluge u propisanoj formi i sadržaju, analiza financijskih izvješća klijenata te dostava predmeta nadležnom rukovoditelju, a po potrebi i ostalim ovlaštenim tijelima banke na odlučivanje
  • praćenje i naplata potraživanja sukladno internim i zakonskim aktima te promptno interveniranje u cilju pravovremenog podmirenja bančinih potraživanja o čemu redovito izvještava nadležne rukovoditelje i nadležna tijela banke
  • održavanje visoke razine osobnog integriteta (profesionalan rad u skladu s ugledom banke, ljubazan i pozitivan stav s poštovanjem i uvažavanjem prema klijentima, suradnicima i kolegama, štiteći sve dostupne podatke banke, vrijednosti i njihove izvore od zlouporabe, uvažavajući njihovu povjerljivost sukladno zakonskim i internim propisima banke, reprezentativno predstavljanje banke svojim izgledom i ponašanjem)
  • ostali radni zadaci po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti zapošljavanja:

  • VŠS/VSS
  • poželjno dvije do tri godine radnog iskustva na bankarskim i sličnim financijskim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije
  • vrlo dobro poznavanje segmenta poslovanja MSE klijenata
  • razumijevanje poslovnih i financijskih izvješća s aspekta ostvarenja rezultata
  • znanje rada u odgovarajućim IT aplikacijama kao i dobro poznavanje rada na PC-u
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • profesionalnost i povjerljivost
  • izražene vještine verbalne i pisane komunikacije, uz iskazivanje strpljivosti i uvažavanje drugih sudionika komunikacije
  • predanost poslu, točnost, analitičnost i sistematičnost u obavljanju radnih zadataka
  • sposobnost usvajanja novih i složenijih sadržaja
  • kultura ophođenja

Prijava i životopis se podnosi do 21.05.2019. popunjavanjem prijavnog upitnika ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija organizacije i ljudskih potencijala
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.