Pošalji prijatelju

Djelatnik u pozivnom centru (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ProCall d.o.o.
  • Adresa: Šubićeva 42/III (do Kvaternikovog trga), 10000 Zagreb
  • Web: https://procall.hr/

Procall d.o.o. je tvrtka koja ostvaruje kontinuiran i kvalitetan razvoj zahvaljujući profesionalnom pristupu svojih djelatnika.

Tvrtka se bavi telefonskom prodajom, anketiranjem i marketinškim aktivnostima na njemačkom govornom području.

Kao dio grupacije Call centara sa sjedištima u Hamburgu, Berlinu, Sarajevu, Tuzli i Mostaru, koji ukupno broje više od 220 djelatnika, Procall d.o.o. Zagreb ostvaruje svoju poziciju kvalitetnog i odgovornog partnera kod niza renomiranih firmi kao što su: Normfest GmbH, Vodafone GmbH, RWE Group (Innogy), E:veen Energy AG, Eprimo GmbH, O2 GmbH Germany.

Ovisno o projektima koji mogu imati ulazne ili izlazne pozive, specijalizirali smo se za sljedeće aktivnosti:

  • Prodaju - briga o krajnjim korisnicima; produženje postojećih ugovora; optimiziranje ponude te prodaja proizvoda i usluga
  • Primanje narudžbi – odgovaranje na telefonske pozive potencijalnih klijenata, selektiranje i obrada podataka
  • Marketing – informiranje klijenata o karakteristikama proizvoda i usluga, pozicioniranje na tržištu
  • Istraživanje tržišta – anketiranje klijenata i prikupljanje komentara u vezi kvalitete, cijene i ostalih karakteristika proizvoda i usluga
  • Tehnička podrška – edukacija i stručna tehnička podrška za niz djelatnosti
  • Terminiranje – zakazivanje sastanaka prodajnim predstavnicima  radi prezentacije i ukupnog unapređenja prodaje

Stručnjaci u Procall-u, kao i priznati prodajni treneri iz inozemstva, s kojima smo ostvarili suradnju, zaduženi su za profesionalnu obuku zaposlenika. Kroz kontinuirano učenje i usavršavanje, primarni nam je cilj održavanje i podizanje kvalitete našeg rada kao garancije uspješnog poslovanja.

Pridružite nam se i postanite dio našeg odgovornog i ambicioznog tima!

Djelatnik u pozivnom centru za njemačko govorno područje (m/ž)

Opis posla:

  • komunikacija s postojećim kupcima
  • telefonsko savjetovanje i produženje ugovora
  • realizacija aktualnih planova i ciljeva
  • ažuriranje baze kupaca, anketiranje
  • izvještavanje o ostvarenim rezultatima

Uvjeti:

  • odlično poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • fleksibilnost, timski rad, kvalitetno obavljanje zadataka
  • pouzdanost, komunikativnost, ljubaznost

Što nudimo:

  • primanja se sastoje od fiksnog dijela (5.000 kn neto) i varijabilnog dijela koji ovisi o ostvarenim rezultatima; realizacija varijabilnog dijela je zajamčena svaki mjesec, a ostvariva ukupna neto primanja se kreću i preko 9.000 kn
  • puno radno vrijeme, ponedjeljak – petak od 9 do 17 sati; rad u jednoj smjeni; vikendi slobodni
  • ugodna radna okolina
  • mogućnost za daljnji razvoj i napredovanje
  • dugoročno zapošljavanje

Ako ste motivirani, otvoreni za izazove, tražite nove mogućnosti i izvrsno poznajete njemački jezik, dostavite nam svoju molbu i životopis na njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.