Pošalji prijatelju

Referent prodaje za inozemna tržišta (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

s radom smo započeli 2011. vođeni vizijom proizvodnje visokokvalitetnog namještaja inovativnog dizajna. Danas namještaj prodajemo na pet kontinenata i u preko 60 zemalja svijeta. Naši su proizvodi pronašli svoje mjesto u ekskluzivnim interijerima javnih i privatnih prostora rezultirajući kontinuiranim rastom te velikom potrebom za talentiranim, ambicioznim i vrijednim zaposlenicima.

referent prodaje za inozemna tržišta
(m/ž), Sv. Križ Začretje

opis posla

  • komunikacija s postojećim domaćim i inozemnim kupcima te razvijanje suradnje s novim
  • ispostavljanje ponuda, naloga dostave i narudžbe robe, fakturiranje, održavanje kompletne dokumentacije te ostali administrativni poslovi

uvjeti

  • stručna sprema: VSS obrazovanje – ekonomskog usmjerenja, ili arhitektura/dizajn s iskustvom u komercijalnim poslovima
  • odlično znanje engleskog, poželjno njemačkog jezika, u govoru i pismu
  • znanje MS Office paketa, s naglaskom na Excell
  • prednost iskustvo rada u opisanim poslovima, ali nije uvjet

poželjne kvalifikacije

  • izgrađene radne navike, motiviranost, visoka odgovornost i predanost radnim obvezama
  • otvorenost za učenje i snalaženje u novim poslovnim situacijama
  • kulturno ophođenje, komunikativnost i ljubaznost u kontaktu s klijentima
  • važni su nam kandidati koji pokazuju inicijativu, znatiželjni su i sudjeluju u razvoju tvrtke kroz stalne prijedloge za poboljšanja

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen ili organiziran prijevoz
  • prigodne i godišnje nagrade
  • mlad i dinamičan tim

odaberite prostoriju
prijavite se putem linka za prijavu

pustodol začretski 19 G
49 223 sv. križ začretje
hrvatska
T: +385 49 200 555
www.prostoria.hr

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.