Pošalji prijatelju

Voditelj ureda (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

drži sve konce u rukama.

voditelj ureda
(m/ž), Sv. Križ Začretje

opis posla

  • organizacija rada ureda Uprave
  • suradnja sa svim odjelima društva, koordiniranje i kontrola administrativnih zadataka
  • komunikacija s državnim tijelima, institucijama gdje tvrtka organizira određene manifestacije i događaje
  • organizacija aktivnosti od začetka ideje do finalizacije
  • organizacija poslovnih putovanja
  • zaprimanje upita, poziva, pošte i računa
  • administrativna podršku direktoru tvrtke, menadžerima i izvršnom rukovodstvu
  • pisanje i oblikovanje svih vrsta dopisa, izvještaja i zapisnika
  • vođenje evidencija o terminima sastanaka i prezentacija, izrada plana sastanaka i zapisnika sa sastanaka
  • sistematično evidentiranje i arhiviranje dokumenata

uvjeti

  • stručna sprema: VSS, ekonomskog usmjerenja
  • minimalno godinu dana iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • obavezno aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, ostali svjetski jezici poželjni
  • aktivno korištenje MS Office paketa

poželjne kvalifikacije

  • iznimne komunikacijske vještine
  • izražena proaktivnost i fleksibilnost
  • orijentiranost na postizanje ciljeva i rješavanje problema
  • orijentiranost na detalje i organizaciju uz veliku sposobnost procjene prioriteta
  • odlične organizacijske sposobnosti

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen ili organiziran prijevoz
  • prigodne i godišnje nagrade
  • vanjska školovanja i edukacije
  • mlad i dinamičan tim

s radom smo započeli 2011. vođeni vizijom proizvodnje visokokvalitetnog namještaja inovativnog dizajna. Ta nas ideja vodi i danas kada u našem pogonu u Sv. Križu Začretje, te nizu showrooma zapošljavamo preko 210 ljudi, a namještaj prodajemo na pet kontinenata i u 60 zemalja svijeta. Naši su proizvodi pronašli svoje mjesto u ekskluzivnim interijerima javnih i privatnih prostora rezultirajući kontinuiranim rastom te velikom potrebom za talentiranim, ambicioznim i vrijednim zaposlenicima.

odaberite prostoriju
prijavite se putem linka za prijavu

pustodol začretski 19 G
49 223 sv. križ začretje
hrvatska
T: +385 49 200 555
www.prostoria.hr

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.