Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HUP-ZAGREB d.d.
  • Adresa: Trg Krešimira Ćosića 9, 10000 Zagreb
HUP-ZAGREB d.d. - hotelijerstvo, ugostiteljstvo i turizam

Kompanija je osnovana sredinom prošlog stoljeća i do danas se razvila u najveću hotelijersku kompaniju u Zagrebu i jednu od najvažnijih u Republici Hrvatskoj.

Prateći globalne i postavljajući lokalne tržišne trendove, naša je kompanija od osnutka do danas značajno proširila svoju ponudu, kontinuirano je unapređujući. U Zagrebu, tvrtka upravlja sa šest hotela The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb Hotel, Panorama Zagreb Hotel, Hotel International, Hotel Jadran i Hotel Zagreb, s ukupnim kapacitetom od 1.300 soba i apartmana.

2018. godine Adris grupa d.d. postala je većinski vlasnik HUP-ZAGREB d.d. i HOTELI DUBROVAČKA RIVIJERA d.d. te će kompanije objediniti svoje poslovanje s Maistra d.d., također članicom Adris grupe.
Kuhar (m/ž) – više izvršitelja

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • samostalno pripremanje svih vrsta jela u skladu s normativima hotela
  • samostalno kontroliranje kvalitete i kvantitete jela na temelju jelovnika i zadataka šefa kuhinje,
  • briga o izgledu i prezentaciji hrane te izdavanje jela sukladno propisanim procedurama
  • spremanje neiskorištenih proizvoda sukladno procedurama, sanitarnim zakonskim procedurama i pravilima HACCP-a
  • briga o čistoći i higijeni prostorija, pribora i inventara u smislu sanitarnih propisa
  • odstranjivanje otpadaka sukladno procedurama
  • briga o pravilnom funkcioniranju strojeva i uređaja u kuhinji

Potrebne kvalifikacije i kompetencije:

  • SSS kuharskog smjera
  • minimalno 1 godina radnog iskustva u ugostiteljskim objektima (hoteli ili restorani)
  • aktivno služenje engleskim jezikom u razumijevanju i govoru
  • osnove rada na računalu
  • odgovornost i točnost u obavljanju radnih zadataka
  • uslužnost u radu s gostima
  • spremnost na suradnju i rad u timu
  • komunikacijske vještine u radu s gostom, u radu s kolegama i radu s nadređenima

Uvjeti rada:

  • profesionalno, poticajno i dinamično okruženje
  • ulaganje u razvoj zaposlenika
  • mogućnost napredovanja unutar odjela kuhinje i odjela hrane i pića
  • mogućnost rada tijekom cijele godine
  • nova poznanstva i vještine

Mjesto rada: Zagreb (The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb Hotel, Hotel International, Panorama Zagreb Hotel)

Smatrate li da možete ispuniti očekivanja navedenog radnog mjesta i zadovoljiti svoje profesionalne ciljeve te ste spremni prihvatiti profesionalno dinamičan posao u timskom radu, Vašu ponudu i životopis pošaljite putem linka za prijavu do 28.06.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.