Pošalji prijatelju

Strojar (m/ž)

Gornji Stupnik

Rok prijave:

Tvrtka PTMG d.o.o. osnovana je 1991.g. Djelatnost poduzeća je projektiranje, inženjering, proizvodnja i prodaja opreme i usluga u području vodovoda, plinovoda i raznih industrija. Tvrtka je zastupnik renomiranog proizvođača plastičnih cijevnih sustava Georg Fischer Piping Systems iz Švicarske. Cijevni sustavi koriste se za transport raznog medija u medicinskoj industriji, kemijskoj industriji, prehrambenoj industriji, brodogradnji…

Opis posla

- servisiranje i održavanje opreme za zavarivanje plastičnih cijevnih sustava
- servisiranje i održavanje opreme za odorizaciju
- servisiranje i održavanje crpki u vodovodnim sustavima i sustavima odvodnje

Uvjeti

- preddiplomski ili diplomski studij strojarskog usmjerenja
- najmanje 2 godine iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
- dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
- aktivno znanje engleskog jezika - obavezno
- vozačka dozvola B kategorije
- orijentiranost timu i timskom radu
- spremnost na putovanja po RH

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
- IT alati za rad
- osigurano mentorstvo
- stimulativno i dinamično radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.