Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Rad od kuće

Rok prijave:

  • MENSIS AV d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Markuševečka cesta 20C, 10000 Zagreb
  • Web: https://moj-toner.com/

Mensis AV d.o.o je tvrtka osnovana 2009. god. Osnovne djelatnosti su print management, veleprodaja i maloprodaja tonera i tinti za printere.

Opis posla

Tvrtka s 10 godišnjim iskustvom te značajnim rastom udjela na tržištu prodaje tonera i tinti, vlasnik nagrađenog web shopa www.moj-toner.com traži osobu s područja cijele Hrvatske s iskustvom u prodaji tonera, tinti i uredskog materijala za rad na poslovima prodajnog predstavnika.

Opis zaduženja:
- prodaja
- vođenje kupaca
- pronalaženje novih kupaca

Uvjeti

- poznavanje asortimana tonera, tinti i uredskog materijala
- poželjno iskustvo rada u branši
- tražimo otvorenu, komunikativnu i ambicioznu osobu s razvijenim prodajnim vještinama

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke, Doktorat

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- fleksibilni uvjeti rada i radno vrijeme
- mogućnost zarade do 20.000 kn mjesečno
- rad od kuće ili na terenu
- stalni radni odnos, na pola radnog vremena ili freelance
- iskoristite poticajne financijske i radne uvjete te slobodu organizacije vlastitog radnog vremena

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Partnerska suradnja, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 3500 do 20000 kn

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.