Pošalji prijatelju

Magistar farmacije (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • MANDIS-PHARM LJEKARNA ZAGREB
  • Adresa: Branimirova 65, 10000 Zagreb

Opis posla

Tražimo stručne, ambiciozne i odgovorne kandidate za slijedeće radno mjesto:

Magistar farmacije (m/ž) - 1 osoba, mjesto rada Osijek.

Uvjeti

- VSS magistar / magistra farmacije
- položen stručni ispit
- odobrenje za samostalni rad
- poželjno radno iskustvo

Zainteresirani kandidati životopis mogu poslati putem linka za prijavu.

Garantiramo potpunu diskreciju u vezi zaprimljenih zamolbi.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- stimulativna primanja (neto od 11.000 kn)
- rad u stručnom i ambicioznom timu
- kontinuiranu edukaciju i razvoj
- ugodnu radnu sredinu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 11000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.