Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • Hotel Osijek d.o.o.
  • Adresa: Šamačka 4, 31000 Osijek

Hotel Osijek**** smješten je u centru Osijeka na desnoj obali rijeke Drave. Hotel ima 147 smještajnih jedinica i 5 ugostiteljskih objekata.

Najveći smo hotel u istočnoj Hrvatskoj koji kvalitetu usluge jamči dugogodišnjom tradicijom i poslovanjem usmjerenom ka zadovoljstvu gosta. Uz besprijekornu uslugu i osmijeh svakog djelatnika naša je misija kontinuirano stvarati sigurno, udobno i toplo okruženje u kojem će boravak za svakog gosta biti niz lijepih doživljaja.

Kvalitetu usluge koju pružamo možemo zahvaliti motiviranim i kvalitetnim djelatnicima koji izvrsno rade svoj posao. Postani i ti dio uspješnog tima!

Opis posla

- priprema objekta za početak rada
- primanje i usluživanje gostiju sukladno standardima hotela
- preuzimanje narudžbi, blokiranje, izdavanje i naplaćivanje računa
- obračunavanje dnevnog utroška i predaja novca blagajni

Zapošljavamo više izvršitelja/ica.

Uvjeti

- SSS, završeno obrazovanje za konobara je prednost
- iskustvo rada na sličnim poslovima minimalno 1 godina
- ljubaznost i gostoljubivost
- razvijene radne navike te odgovoran i savjestan pristup poslu
- znanje engleskog ili nekog drugog stranog jezika je prednost
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

- sigurnost i stabilnost radnog mjesta
- konkurentna primanja 5-og u mjesecu
- isplata godišnjih bonusa i nagrada u minimalnom iznosu 7700 kn (božićnica, dar za dijete, uskrsnica, nagrada za poslovni rezultat)
- plaćeni troškovi prijevoza
- osigurana kompletna radna odjeća
- mogućnost rada tijekom cijele godine
- profesionalno i poticajno radno okruženje
- mogućnost napredovanja unutar odjela i tvrtke

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Osječko-baranjska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.