Pošalji prijatelju

Voditelj ureda (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HR Pro d.o.o.

HRPRO je specijalizirano poduzeće za razvoj i implementaciju web aplikacije za Upravljanje ljudskim potencijalima. Imamo odlične reference, izvrsne zaposlenike, zanimljive projekte te puno izazova i prilika za koje nam treba više ljudi.

Opis posla

Tražimo osobu za poziciju voditeljica/voditelj ureda koju motivira raznolikost posla, snalaženje u raznim situacijama, podrška kolegama i dinamičnom poslovanju, postignuće te pozitivna radna atmosfera.

Opis posla:
- podrška Upravi, voditeljima i IT kolegama u administrativnim i organizacijskim zadacima
- organizacija poslovnih sastanaka
- vođenje dokumentacije
- pomoć kod računovodstvenih poslova
- organizacija putovanja
- nabava uredskih potrepština
- pripremanje, zaprimanje i distribuiranje pošte
- poslovna komunikacija i korespondencija
- pozitivna promocija tvrtke

Uvjeti

- VŠS/VSS ekonomskog, upravnog ili nekog drugog društvenog smjera
- sklonost administrativnim i organizacijskim poslovima
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlično poznavanje rada na računalu u MS Office paketu
- obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- profesionalnost, odgovornost i samostalnost u radu
- točnost, preciznost, brzinu u obavljanju zadataka
- želja za učenjem i stručnim usavršavanjem
- izražene organizacijske vještine, motiviranost i fleksibilnost u radu

Cijenjene ponude i životopise pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 21.06.2019.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Kod nas će vam se svidjeti:
- rad u ugodnoj i dinamičnoj sredini
- inspirativni, zanimljivi, motivirani suradnici
- naši klijenti su neke od najuspješnijih kompanija u regiji
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- razvoj osobnih i profesionalnih vještina
- fiksna, redovita, odgovarajuća plaća uz mogućnost napredovanja
- brojne materijalne i nematerijalne benefite

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.