Administrator - tajnik / tajnica u odvjetničkom društvu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Odgovornosti:
- administrativni i uredski poslovi te opća koordinacija rada ureda i administracije
- zaprimanje i evidentiranje knjigovodstvene dokumentacije (ulazni/izlazni računi )
- pisana i usmena korespondencija s klijentima i dobavljačima na hrvatskom i engleskom jeziku
- kontaktiranje poslovnih partnera i prijem stranaka
- prijem, razvrstavanje, urudžbiranje i raspored ulazne pošte
- slanje pošte
- vođenje arhive predmeta

Uvjeti

Uvjeti
- visoka razina pisane i usmene poslovne korespondencije na hrvatskom i engleskom jeziku.
- savjesnost, pedantnost i preciznost u izvršavanju zadataka s posebnim naglaskom na rokove
- visoka sposobnost organizacije vlastitog vremena sukladno prioritetima
- proaktivan i odgovoran pristup vlastitim područjima odgovornosti
- ugodan i profesionalan pristup prema kolegama, klijentima i dobavljačima
- učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema
- najmanje dvije godine iskustva na sličnim ili istim prethodno navedenim poslovima

Potrebno je poslati životopis na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Što nudimo:
- dinamičan i motivirajući rad u uspješnoj i ugodnoj radnoj okolini
- mogućnost profesionalnog usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.