Pošalji prijatelju

Tajnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Monting Power Systems d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 198, 10 000 Zagreb

Opis posla

Tražimo poslovnog tajnika (m/ž).

Osnovni zadaci obuhvaćaju:
- jednostavne tajničke poslove (telefon, pošta, potrošni materijal...)
- sve zadatke direktno od direktora
- ažuriranje internih dokumenata tvrtke
- pomoć u kadrovskim poslovima i poslovima prodaje prema potrebi

Uvjeti

- znanje 2 strana jezika (engleski i njemački)
- aktivno korištenje engleskog jezika - prijevodi uključeni
- pedantnost / urednost
- brzina
- komunikativnost
- snalažljivost
- fleksibilnost
- pouzdanost
- vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
- organizacijske sposobnosti
- izvrsno korištenje MS Office programa, napredni Excel

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.