Pošalji prijatelju

Strojarski inženjer (m/ž)

Jastrebarsko

Rok prijave:

Sinusmatik d.o.o. je tvrtka koja se bavi proizvodnjom kontrolnih panela po visokim svjetskim standardima, razvojem i izradom vanserijskih elektro-kučišta za vozila, te elektroinstalacijama za Monorail i Amusment industriju. U 10 godina postojanja je naša tvrtka isporučila postrojenja na sve kontinente, te je izradila mnogobrojna prototip postrojenja.

Opis posla:

Izrada/razvoj raznih konstrukcija iz područja Elektro/Amusement industrije.

Razvoj kućišta, izvan serijskih elektro kućišta, priprema raznih materijala za strojnu odnosno izrada nacrta za strojnu obradu.

Budući da smo firma koja se bavi zabavnom industrijom (zabavnim parkovima) potrebno nam je konstruiranje novih te preinaka postojećih postrojenja, razvoj kućišta i vanserijskih kućišta.

Uvjeti:

  • VŠS, VSS, magistar struke strojarskog usmjerenja
  • obavezno poznavanje Solid Works-a
  • min. poznavanje jednog od osnovnih stranih jezika

Nudimo:

Rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 45 dana.

Nudimo ugodnu radnu okolinu i rad u dobrostojećem poduzeću, dobra primanja i rad na interesantnim projektima. Svjesni smo činjenice da su radnici vrijednost društva stoga ulažemo u njihovu izobrazbu i cijenimo osobni napredak. Širenje poslovanja u svijetu za nas predstavlja izazov, stoga zadatke želimo povjeriti odgovornoj ekipi koja će biti motivirana za rast i razvoj društva.

Prijavite se putem LINKA ZA PRIJAVU do 25.06.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.