Pošalji prijatelju

Konzultant za kontroling i financije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslovna učinkovitost d.o.o. je tvrtka koja se bavi pružanjem usluga poslovnog savjetovanja i poslovne edukacije u području kontrolinga, financija i menadžmenta.

Opis posla

Zbog širenja poslovanja tražimo osobu za radno mjesto:

Konzalting za kontroling i financije u Poslovnoj učinkovitosti obuhvaća primjenu znanja u praksi vezanih uz:
- financijsko, troškovno i menadžersko računovodstvo
- poslovanje poduzeća/poslovne procese poduzeća
- projektni menadžment
- poslovno planiranje
- instrumente strategijskog i operativnog kontrolinga
- investicije i financiranje
- upravljanje rizicima u poslovanju
- interno izvještavanje
- informatička rješenja i alate za poslovnu analizu

Za ovo radno mjesto predviđeno je kontinuirano usavršavanje u području kontrolinga i financija te rad u dinamičnom poslovnom okruženju na projektima u Hrvatskoj i inozemstvu, sukladno najvišim standardima kvalitete.

Uvjeti

- VSS
- praktično iskustvo u kontrolingu i financijama
- iskustvo rada na projektima i održavanju treninga je prednost
- savjesnost, preciznost, organiziranost u radu
- odlično poznavanje rada na računalu (MS Office)
- odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
- proaktivnost i usmjerenost na rezultat

Molbu i životopis slati do roka prijave isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.