Pošalji prijatelju

Vinogradarski radnik - traktorist (m/ž)

Benkovac

Rok prijave:

  • BADEL 1862 dioničko društvo, vina, alkoholna i bezalkoholna pića
  • Adresa: Vlaška 116, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.badel1862.hr

Kao vodeća prehrambena kompanija u regiji ponosimo se činjenicom da uspješan tim zaposlenika BADEL 1862 d.d. već više od stoljeća stvara vrhunske proizvode i brandove, kombinirajući znanje i iskustvo prijašnjih generacija s energijom i novim znanjima koje donose mladi ljudi.
U našoj vinariji u Benkovcu tražimo motiviranog traktoristu za rad na imanjima Korlat i Miranje.

Opis posla

Mehanizirani poslovi obrade vinograda (oranje, gnojidba, ravnanje terena, tanjuranje, prskanje korova i zaštita vinograda pesticidima, strojna berba grožđa, strojno vršikanje loze, prijevozi i dr.)

Uvjeti

Iskustvo rada s poljoprivrednom mehanizacijom.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B, F

Što nudimo

Učenje, daljnje usavršavanje i profesionalan razvoj u kompaniji s dugogodišnjom tradicijom.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.