Pošalji prijatelju

Viličarist (m/ž)

Klana

Rok prijave:

DI KLANA d.d. regionalni lider u proizvodnji stolica svoj rast i razvoj ponajprije može zahvaliti ljudima i njihovom znanju, vještinama, sposobnostima te predanosti poslu.

Zajednički cilj razvijanje je rada okrenutog klijentima i tržištu te težnja kvaliteti proizvoda.

Opis posla

DI KLANA d.d. tvrtka s vizijom stvaranja originalnog proizvoda visoke kvalitete od prirodnog drva, prepoznatljiva na području EU i šire, svjesna kako je upravo svaki zaposlenik zaslužan za uspješnost tvrtke i nastajanje finalnog proizvoda koji će se u konačnici plasirati na europskom tržištu, raspisuje natječaj za radno mjesto:

Viličarist (m/ž) - 5 izvršitelja/ica.

Opis posla:
- priprema radnog mjesta, pregled i kontrola viličara prije početka rada
- upravljanje - rukovanje viličarem
- priprema, slaganje i kontrola robe
- utovar, prijevoz i istovar tereta viličarem
- briga za ispravnost viličara

Uvjeti

- poželjno je radno iskustvo 1 godinu, ali nije uvjet
- potreban položen ispit za rukovatelja viličarem
- samostalnost i orijentiranost prema rezultatima
- profesionalni pristup radu
- spremnost na timski rad
- fleksibilnost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo:

DI KLANA d.d., Klana 264, 51217 Klana

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- redovita i stimulativna primanja
- usvajanje novih vještina
- mogućnost napredovanja
- organiziran prijevoz na posao/sa posla

Za uspjeh na tržištu važno je imati motivirane zaposlenike na svim razinama organizacije, te stoga našim ljudima dajemo priliku da rastu i razvijaju svoj potencijal njegujući osobni i razvoj cijelog poduzeća.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.