Pošalji prijatelju

Radnik u hladnjači (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mlinar d.d.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta.

Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Web: https://www.mlinar.hr

Lokacija: Zagreb

Opis posla:

  • praćenje stanja robe u hladnjači kroz brojenje robe
  • preuzimanje, čuvanje i izdavanje robe iz hladnjače
  • utovar i istovar robe u prijevozna sredstva

Očekujemo:

  • SSS
  • radno iskustvo minimalno 6 mjeseci
  • prednost posjedovanje uvjerenja o osposobljenosti za poslove rukovatelja viličarom (visokoregalni viličar), ali nije uvjet
  • odgovoran i savjestan pristup poslu

Nudimo:

  • smjenski rad (prijepodne, poslijepodne), noćni rad, rad vikendom (subotom)

Ispeci pa reci….DA poslu u Mlinaru!

Prijavite se putem linka za prijavu.

Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Mlinar
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.