Pošalji prijatelju

Marketing manager (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • LOOK@ d.o.o. za usluge

Opis posla

Look@ - brzorastući startup koji je razvio prvi na svijetu solarno napajani fotostup širi svoj tim!

Tražimo marketing menadžera (m/ž) koji će na kreativan način prenijeti viziju naše tvrtke široj javnosti indirektno komunicirajući sa našim kupcima, korisnicima te potencijalnim investitorima.

Uvjeti

- na natječaj se mogu javiti kandidati VŠS ili VSS ekonomske struke ili druge struke koji se vide u ovom poslu)
- poznavanje rada u digitalnom marketingu
- visoka razina pismenog izražavanja (HR i ENG)
- poznavanje Office alata
- poznavanje Google analytics alata
- poznavanje Google AdWords, Facebook, Instagram i LinkedIN oglašivačkih alata
- osnovno razumijevanje HTML-a, CSS
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- velika želja za učenjem i napredovanjem
- samostalnost, ali i dobar timski duh
- visoku dozu kreativnosti
- sportski, natjecateljski duh
- zanimanje za nove tehnologije
- širina interesa i visoka opća informiranost

Idealan kandidat/kinja za ovo radno mjesto je osoba ekonomske struke koja je voljna raditi u dinamičnom okruženju te rasti zajedno s tvrtkom učeći nešto novo svaki dan.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno), Hrvatski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- rad u mladom, brzorastućem startup-u
- dinamično okruženje
- veliku mogućnost napredovanja
- brzo stjecanje iskustva
- rad iz ureda u Splitu
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost putovanja
- mogućnost trajnog zaposlenja nakon isteka 1. god.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.