Pošalji prijatelju

Domaćin / domaćica

Dubrovnik

Rok prijave:

  • Privatna osoba Patricia Pavlekovic

Opis posla

Traži se djelatnik (m/ž) zadužen za domaćinstvo.

Uvjeti

Traži osoba koja se lako prilagođava svim životnim situacijama kako bi osigurala da su vlasnici zadovoljni.

Potrebno znanje hrvatskog / srpskog / bosanskog jezika.

Posao nije sezonski posao tako da molimo da se jave kandidati koji su se spremi relocirati.

Oni koji ispunjavanju navedene kriterije molim da se jave putem linka za prijavu.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+33 6 6742 1379

Jezici:

Hrvatski (osnovno), Srpski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Ovo je pozicija za privatnu kuću u Dubrovniku na dugo vrijeme gdje je smještaj osiguran.

Moguća prijava bračnog para.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Dubrovačko-neretvanska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.