Pošalji prijatelju

Radnik u skladištu ambalaže (m/ž)

Rovinj, Medulin

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Cebini 28, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

- 10 izvršitelja -

Mjesto rada: Rovinj, Medulin

Opis posla:

  • Zaprimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru
  • Prebrojavanje i slaganje povratne ambalaže
  • Čišćenje radnog prostora
  • Izrada izvještaja

Zapošljavamo 10 djelatnika, po 2 u svakom gradu.

Uvjeti:

  • NKV, KV, SSS
  • Radno iskustvo nije uvjet

Što nudimo?

  • Puno radno vrijeme
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme
  • Stabilna, sigurna i redovna primanja
  • Neto plaća od 5.000,00 kn
  • Dodatne stimulacije za korektno odrađen rad.
  • Početak rada odmah

Prijavite se putem linka za prijavu ili telefonski na broj
091 6118 236 do 26.07.2019.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.