Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer građevine - pripravnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PARON usluge prijevoza d.o.o.
  • Adresa: Borovci 7A 7B, 10000 Zagreb
  • Telefon: +385 01 303 2601

Radimo projekte niskogradnje i visokogradnje, imamo brojne uspješne radove u Zagrebu i okolici. Raspolažemo velikim brojem građevinskih strojeva i opreme za izradu na izkopima, temeljima, konstrukciji objekta i završnim radovima. Tvrtka uspješno posluje od 1994. godine. U suradnji sa svojim partnerima možemo garantirati i odgovoriti na sve vaše zahtjeve iz područja građevinarstva i arhitekture objekata.

Opis posla

Posao obuhvaća:
- upoznavanje s ustrojem tvrtke, upravljačkom strukturom, pravilnik o radu, predstavljanje kandidata suradnicima
- upoznavanje i odlazak na sva gradilišta - niskogradnje i visokogradnje na kojima radi tvrtka
- upoznavanje s projektnom dokumentacijom na temelju koje se izvode radovi na objektima niskogradnje i visokogradnje
- izrada dnevnika rada na gradilištu
- izrada privremenih situacija prema naručitelju radova
- izrada okončanih situacija prema naručitelju radova
- nadziranje građevinskih i drugih radova, vlastitih djelatnika izvođača-kooperanata na gradilištu
- kontrola privremenih i okončanih situacija izvođača- kooperanta
- izrada završnih izvješća i prezentiranje nadležnom voditelju
- priprema dokumentacije za tehnički pregled objekta

Uvjeti

- bez radnog iskustva
- engleski jezik: poznavanje/osnovno, govor i pismo
- poznavanje MS Office

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.