Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer građevine (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PARON usluge prijevoza d.o.o.
  • Adresa: Borovci 7A 7B, 10000 Zagreb
  • Telefon: +385 01 303 2601

Radimo projekte niskogradnje i visokogradnje, imamo brojne uspješne radove u Zagrebu i okolici. Raspolažemo velikim brojem građevinskih strojeva i opreme za izradu na izkopima, temeljima, konstrukciji objekta i završnim radovima. Tvrtka uspješno posluje od 1994. godine. U suradnji sa svojim partnerima možemo garantirati i odgovoriti na sve vaše zahtjeve iz područja građevinarstva i arhitekture objekata.

Opis posla

- rukovođenje izgradnjom složenih građevinskih objekata
- sudjelovanje u planiranju gradnje
- vođenje određenih grupa radova
- odgovornost za izvršenje rokova, kvalitetu građenja, korištenje materijala, radne snage i sredstava
- odgovornost za izvođenje radova po propisima
- vođenje građevinske knjige

Uvjeti

- engleski jezik: poznavanje/osnovno, govor i pismo
- poznavanje MS Office
- položen stručni ispit
- upisan/a u Hrvatsku komoru inženjera građevinarstva
- prednost imaju konstruktori
- 2 godine najmanje radnog staža

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.