Industrijski električar / elektromonter / elektroinstalater (m/ž)

Njemačka, EU

Rok prijave:

  • ELECTA d.o.o.
  • Adresa: Istarsko naselje 4, 40315 Mursko Središće
  • Telefon: +385 91 621 2198
  • Web: https://electa.hr/

Tvrtka Electa d.o.o osnovana je s namjerom stvaranja suvremene tvrtke za planiranje i izvedbu električnih instalacija. Već u kratkom vremenskom okviru imamo 60 elektroinstalatera različitih profila i stalno zapošljavamo osposobljeno i kompetentno osoblje. Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu i okolici, ali i u drugim dijelovima Njemačke. Naši projekti uglavnom se realiziraju u automobilskoj industriji i stanogradnji.

Opis posla

U potrazi smo za različitim vrstama električara za rad u inozemstvu.

Otvorena je pozicija za: industrijski električar / elektromonter / elektroinstalater (m/ž).

Opis posla:
- montaža elektro vodova, svjetiljki i pogonskih sistema
- montaža prijamnih naprava i komunikacijskih komponenata,
- održavanje i servisiranje elektro naprava,
- kućne i industrijske instalacije, novogradnje, sanacija starih objekata, čitanje nacrta.
- povlačenje kablova
- postavljanje i priprema elektroinstalacija

Datum početka rada dogovara se sa kandidatom, prema raspoloživosti.

Uvjeti

- SSS elektrotehničkog smjera
- obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost i samostalnost u radu
- usmjerenost ka timskom radu
- sposobnost čitanja tehničkih crteža
- poštenje
- odgovornost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom ili pismenim putem.

Telefon:

+385 91 621 2198

Adresa:

Trg bana Josipa Jelačića 6, 40315 Mursko Središće

Pismo:

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima, plaća prema dogovoru
- osiguran je uredan i moderan smještaj na teret poslodavca u cijelosti
- rad na terenu na principu 3/1 (3 tjedna rada u Njemačkoj, 1 tjedan slobodno)
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi s dugogodišnjom tradicijom
- svim našim zaposlenicima dajemo ugovore na neodređeno vrijeme
- smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
- plaćeni regres i božićnica
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2200 EUR

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.