Pošalji prijatelju

Voditelj smjene (m/ž)

Zagreb, Zadar

Rok prijave:

  • Amrest Adria d.o.o.
  • Adresa: Trstenička ulica 2, 10000 Zagreb

VODITELJ SMJENE

AmRest Adria d.o.o. podružnica je najvećeg nezavisnog operatera restorana središnjoj i istočnoj Europi.
Naš jedinstveni moto „Bring fun to life“ potiče nas odgovornom obavljanju zadataka i sve što radimo, radimo sa velikom strašću. Isto tako, osigurava nam dobru atmosferu na poslu te mogućnost razvoja u ugodnom i sigurnom okruženju.

Opis posla:

– sudjelovanje u operativnim zadatcima restorana
– upravljanje timom zaposlenika u restoranu tijekom smjene
– osiguravanje vrhunske kvalitete proizvoda i čistoće opreme i restorana

UVJETI:

– VŠS/VSS
– poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
– sposobnost u organizaciji i vođenju ljudi
– svojim radom ste uzor djelatnicima te znate kako ih motivirati
– iskustvo na istim ili sličnim pozicijama (prednost prilikom zapošljavanja)

Nudimo:

– plaćeni trening u trajanju od mjesec dana
– fleksibilno radno vrijeme i rasporede mjesec dana unaprijed
– mogućnost napredovanja u međunarodnoj kompaniji
– bonus i nagrade u skladu s osobnim rezultatima
– nudimo plaću 5,500 HRK
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.