Pošalji prijatelju

Bravar-cijevar / TIG zavarivač (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Frigo Plus je vodeće poduzeće u proizvodnji složenih rashladnih uređaja i sustava.

Većinu proizvoda izvozimo na EU tržište.

Opis posla

Traži se bravar - cijevar (m/ž). Radno mjesto je u strojarskoj radionici, nema terenskog rada.

Posao se sastoji od izrade i montaže INOX cijevi za rashladen uređaje.

Uvjeti

- vještina TIG zavarivanje inox cijevi i tvrdog lemljenja bakarnih cijevi
- vještina obrade i montaže INOX cijevi
- u obzir dolazi i pripravnik

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad u radioni
- stimulativno plaćeni prekovremeni sati
- nema terenskog rada
- mogućnost certificiranja TIG zavarivanja po PED direktivi

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 4000 do 7500 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.