Pošalji prijatelju

Izolater cijevnih instalacija (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Frigo Plus je vodeće hrvatsko proizvodno poduzeće za rashladnu tehniku.

Većinu proizvodnje izvozi na EU tržište.

Opis posla

Rad na proizvodnji rashladnih uređaja.

Izolacija sa armaflex izolacijom i aluminijskim plaštom rashladnih cijevovoda.

Uvjeti

- rukovanje ručnim alatima
- korojenje i ljepljenje armaflex izolacije
- izrada AL-plašta za izolaciju, ali nije uvijet

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-5

Što nudimo

- rad u radionici, nema terenskog rada
- radno vrijeme od 08:00 do 16:00 sati
- stimulativno plaćeni prekovremeni sati
- mogućnost napredovanja u struci

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4000 do 6500 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.