Pošalji prijatelju

Voditelj ključnih kupaca / Prodajni predstavnik (m/ž)

Veliko Trgovišće

Rok prijave:

  • Tvornica tekstila Trgovišće d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Ulica dr. Stanka Pinjuha 16, 49214 Veliko Trgovišće
  • Web: http://www.tkz.hr
Tvornica tekstila Trgovišće posjeduje gotovo stoljetnu tradiciju proizvodnje vrhunske damastne pamučne tkanine. Naše stolno i posteljno rublje, osim Hrvatske, krasi ekskluzivne hotele i restorane zahtjevnih tržišta poput Ujedinjenog Kraljevstva, Njemačke, Švicarske, Ujedinjenih Arapskih Emirata, Kanade i Sjedinjenih Američkih Država. U sklopu daljnjeg širenja tima, tražimo kandidate na poziciji:

Voditelj ključnih kupaca /
Prodajni predstavnik (m/ž)

Opis posla:

  • otvaranje novih izvoznih tržišta i uspostava kontakta s potencijalnim novim kupcima
  • izrada analiza tržišta te prezentacija proizvoda i tvrtke na novim tržištima
  • unapređenje odnosa s postojećim klijentima, komunikacija mailom, telefonom i posjeti
  • nastupi na ključnim domaćim i inozemnim stručnim sajmovima i konferencijama
  • izrada svih potrebnih logističkih i administrativnih dokumenata u sklopu svakodnevnog poslovanja
  • svakodnevni kontakt s prodajnim, proizvodnim, marketinškim i administrativnim odjelima
  • ostali zadaci s ciljem poboljšanja poslovanja u odjelu prodaje

Uvjeti:

  • VŠS/VSS
  • minimalno tri godine iskustva u poslovima prodaje
  • prednost kandidatima s međunarodnim iskustvom u prodaji
  • izvrsno poznavanje poslovnog engleskog jezika je neophodno
  • poznavanje dodatnih jezika je prednost s naglaskom na njemački i talijanski
  • izvrsno poznavanje rada s Excel tablicama, izračunima troškova, marži i prodajnih cijena
  • samoinicijativnost u radu, prodajne i komunikacijske vještina
  • redovita putovanja do EU destinacija

Što očekujemo od kandidata:

  • dinamičnu i komunikativnu osobu koja je fokusirana na ostvarivanje rezultata
  • brzinu i preciznost u provođenju operativnih zadataka sukladno postavljenim ciljevima
  • pismenost i izvrsne verbalne vještine
  • aktivan pristup na tržištu i u prodajnom timu
  • vozačka dozvola: B kategorija

Što nudimo:

  • dinamično okruženje i rad s međunarodnim klijentima
  • stalni radni odnos s mogućnosti kontinuiranih edukacija
  • motivirajući sustav nagrađivanja za ostvarene rezultate

Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenom oglasu pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 25.07.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.