Pošalji prijatelju

Regionalan recruiter stručnjak - student (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo stabilna tvrtka s dugogodišnjom tradicijom u segmentu pronalaženja radnih mjesta za njegovateljice i njegovatelje koji uljepšavaju starijim ljudima u ovom periodu života njihovu svakodnevicu. Podršku tim ljudima pružamo direktno u njihovim domovima gdje se osjećaju najsigurnije i najbolje. Nudimo posao za njegovateljice iz 6 zemalja Europske unije.

Opis posla

- pronalazak novih kandidata, slanje ponuda, dogovaranje sastanaka, prezentacija i prodaja usluga vezanih za ljudske potencijale, telefonsko zvanje kandidata
- administrativni poslovi
- pronalazak radnih mjesta za kandidate
- organizacija puta do radnog mjesta
- dnevna komunikacija s kolegama iz drugih zemalja
- priprema izvješća i redovni sastanci

Uvjeti

Tražimo kandidata (m/ž) koji može raditi najmanje 20 sati tjedno.

Molimo pošaljite svoje životopise na njemačkom jeziku.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- plaća od 6 do 8 eura netto / 1 sat
- profesionalan uvod u posao (iskustvo nije potrebno) Vaši strpljivi suradnici će Vas kompetentno uvesti u posao
- internacionalni dinamični tim
- mogućnost napretka u karijeri
- laptop i mobitel od tvrtke
- svakodnevna komunikacija na njemačkom jeziku
- mlado vodstvo tvrtke, koje Vas uvažava i Vaše ideje
- mogućnost posjeta drugih ureda naše tvrtke u Sofiji, Budimpešti, Pragu, Bratislavi, Timisoaru
- odgovorno i samostalno radno mjesto

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Honorarno, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.