Pošalji prijatelju

Razvojni inženjer - diplomirani inženjer strojarstva (m/ž)

Ruščica

Rok prijave:

Spiroflex je izvozno orijentirana tvrtka, bavimo se proizvodnjom i konstrukcijom specijalnih rješenja u primjeni metalnih mjehova i kompenzatora, većinom u energetskoj industriji.

Prisutni smo na tržištu od 1994. godine, trenutno imamo 30 zaposlenih s preko 80% prihoda od izvoza proizvoda i usluga.

Zainteresirani ste za rad u stabilnoj i uspješnoj tvrtki, želite svojim radom dati doprinos rastu i razvoju tvrtke, efikasni ste u rješavanju različitih izazova u proizvodnji,i želite se dalje razvijati? Pridružite nam se!

Opis posla

Tražimo novog člana tima (m/ž) u ulozi razvojnog inženjera koji će biti usmjeren na izradu konstrukcijskih rješenja u području strojarstva primjenjenih na proizvodnju i ispitivanje metalnih mjehova i kompenzatora. U obzir dolaze kandidati s iskustvom.

Zadaci i odgovornosti:
- analiza specifičnih zahtjeva kod projektiranja metalnih mjehova
- predlaganje rješenja, konstruiranje modela i izrada konačnih crteža
- razvoj, ispitivanje i dokumentiranje rezultata ispitivanja
- razvoj i konstrukcija novih strojeva, naprava, alata

Uvjeti

- napredno poznavanje rada u 3D CAD software-u (prednost: Autodesk Inventor)
- poznavanje MS Office paketa
- radno iskustvo na sličnim poslovima
- proaktivnost u rješavanju problema
- spremnost na timski rad
- želja za usavršavanjem

Prednosti:
- poznavanje programiranja (.NET)
- programiranje PLC-a
- rad s elektroničkim komponentama
- poznavanje njemačkog jezika

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave sa životopisom te preslikom potvrde stupnja obrazovanja pošalju putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
- stimulativno i dinamično radno okruženje
- rad u ugodnom ambijentu
- ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Brodsko-posavska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.