Elektroprojektant sistema brodskih automatiziranih pogona (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

SBS Europe d.o.o. je tvrtka koja je bavi puštanjem u rad i servisom brodskih generatora pare, prodajom rezervnih dijelova, remontom i nadogradnjom sustava brodskih generatora pare.

Naša tvrtka je članica grupe koja ima više ureda u Europi, Americi i Aziji, te pruža svoje usluge i proizvode na svim kontinentima.

Opis posla

- elektro projektiranje sustava automatizacije brodskih generatora pare i srodnih sistema sukladno pravilima brodske klase
- izrada tehničke dokumentacije i proračuna
- rad u uredu u Rijeci i ponekad na terenu

Uvjeti

- završen fakultet elektrotehnike ili srodni (npr. Pomorski fakultet smjer brodske automatike), u obzir dolaze i kandidati sa srednjom stručnom spremom ako mogu dokazati da imaju 10 ili više godina iskustva na takvim poslovima
- iskustvo na radu na: projektima, izradi tehničke dokumentacije i proračunima uz minimalno 3-5 godina radnog iskustva na takvim poslovima
- poznavanje pravila brodskih klasa DNV, GL, ABS, LLOYD, …
- samostalan rad u EPLANu ili srodnom programu
- samostalan rad u uredskim aplikacijama (npr. Word, Excel, Lotus notes)
- izvrsno poznavanje engleskog jezika kako u govoru tako i pismu
- dodatna prednost je poznavanje rada u Siemens PLC aplikacijama Step 7 i TIA Portal
- životopis na engleskom jeziku
- preslika diplome (skenirana umjerene veličine)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja sukladno znanju i iskustvu
- rad u internacionalnom okruženju
- dodatnu edukaciju
- mobitel i pretplatu na tvrtku

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 9000 do 19000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.