Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva (m/ž)

Virje

Rok prijave:

Opis posla

- samostalno obavljanje računovodstveno - knjigovodstvenih poslova
- saldakonti dobavljača i kupaca i usklađivanje stanja
- knjiženja glavne knjige
- usklade robnog i financijskog knjigovodstva
- vođenje evidencije dugotrajne imovine i obračun amortizacije
- obračun tečajnih razlika
- knjiženje bankovnih izvoda
- vođenje knjiga URA i IRA
- izračun i predaja mjesečnog obračuna PDV-a
- obračun i priprema svih troškova u vezi s poslom (putni nalozi, dnevnice i slično)
- izrada izlaznih računa
- izrada statističkih izvještaja
- izrada financijskih izvještaja za Poreznu upravu i ostala nadležna tijela te javnu objavu
- izrada mjesečnih izvještaja o poslovanju za Upravu društva
- platni promet
- vođenje knjiga u skladu sa računovodstvenim, poreznim i ostalim zakonskim propisima
- prijave, odjave zaposlenika i njegovih članova obitelji na MIO i HZZO
- izrada završnog računa društva
- obavljanje drugih poslova po nalogu nadređene osobe

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- minimalno 5 godina radnog iskustva u odjelu računovodstva na poziciji računovođe
- iskustvo obračuna mjesečnog PDV-a i izrade svih zakonskih godišnjih izvještaja
- odlično poznavanje relevantnog zakonodavstva s područja financija, poreza i računovodstva
- napredno poznavanje rada u MS Office paketu (naglasak na Excel)
- poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, no nije uvjet
- znanje engleskog jezika
- izražena analitičnost, točnost i ažurnost
- sistematična i odgovorna osoba
- izražene numeričke sposobnosti i sposobnosti logičnog razmišljanja
- samostalna i odgovorna osoba visokih profesionalnih standarda
- ambiciozna i motivirana osoba spremna za učenje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
- rad u inspirativnom i korektnom okruženju
- mogućnost profesionalnog usavršavanja
- motivirajuća radna sredina
- uredna i stabilna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.