Pošalji prijatelju

Python / JavaScript Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo developera (m/ž) koji bi se priključio našem timu u Zagrebu. Ured je u poslovnoj zgradi VMD u Strojarskoj ulici kraj autobusnog kolodvora.

Ukratko:
- surađujemo s partnerima koji dogovaraju poslove, a mi samostalno ili sa njihovim timom odrađujemo poslove
- pojedinac radi na jednom projektu, tj. ne radi se paralelno na vise projekata
- domene variraju, fokus nam je na core tehnologije
- atmosfera u firmi je opuštena, ali je fokus na rad

Uvjeti

- tražimo kvalitetnog developera
- iskustvo sa core tehnologijama je poželjno, ali nije nužno

Core tehnologije:
- Python/Django za server side
- JavaScript/React za client side
- React Native za mobile

Obrazovanje:
- FER/PMF/FOI ili značajno iskustvo

Ako tražite prostor za rast i mogućnost ugodnog života gdje se cijeni vaše privatno vrijeme postoji mogućnost da smo mi prava firma za vas.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- službeni mobitel, Apple hardware, itd.
- plaća varira od 7000 - 13000 kn neto, ovisno o znanju/iskustvu

PINKDROIDS je ugodno okruženje u kojem možete očekivati normalne ljudske odnose bez stresa i prekovremenih sati.
Radimo na širenju znanja u firmi i napredujemo na osobnoj i kolektivnoj razini.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 7000 do 13000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.