Pošalji prijatelju

Full Stack developer (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

Tvrtka Infomodul d.o.o. već više od 10 godina razvija softverska rješenja prema zahtjevima klijenata na obostrano zadovoljstvo.

Opis posla

Tražimo kandidata za razvoj softverskih rješenja prema zahtjevima naših klijenata.

Prvenstveno se radi o web aplikacijama koje se temelje na specifikacijama klijenata, ali i nativnim aplikacijama za mobilne uređaje.

Uvjeti

Bilo koja od slijedećih stavki nisu uvjet, ali mogu predstavljati prednost prilikom odabira kandidata:
- završen fakultet
- 1 godina iskustva na konkretnim projektima
- C# .NET
- ASP.NET MVC
- Angular.js
- Vue.js
- Node.js
- React.js
- React Native
- SQL Server
- jQuery
- CSS, HTML
- TypeScript, WPF, Xamarin, Mobile Development
- TFS, GIT, OOP
- komunikativnost
- preuzimanje odgovornosti
- poštivanje rokova
- želja za učenjem
- spremnost na povremena putovanja u inozemstvo

Najbitnije je znanje C# i .NET što ne predstavlja uvjet, ali znanje bilo koje druge aktualne i moderne tehnologije je prednost.
Ovim oglasom ne tražimo početnika, nego nekog tko ima iskustva i može odmah biti produktivan i samostalno raditi.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radimo na projektima koji su i nama samima zanimljivi
- radimo prvenstveno na razvoju novih softverskih rješenja
- na svakom projektu radimo s najnovijim verzijama alata
- na svakom projektu primjenjujemo najnoviju tehnologiju
- poticajna primanja prema donešenim znanjima i osobnom angažmanu na projektima
- mogućnost odlučivanja prilikom specificiranja i realizacije projekata
- ugodna radna okolina
- fleksibilno radno vrijeme
- rad od kuće
- šef kakvog bi svatko poželio

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Varaždinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.