Pošalji prijatelju

Zavarivač (m/ž)

Vrbovec

Rok prijave:

  • ALTPRO, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju elektrotehničkih proizvoda i trgovinu
  • Adresa: Velika cesta 41, 10020 Zagreb - Odra
  • Web: http://www.altpro.com

ALTPRO se već 25 godina bavi razvojem i proizvodnjom signalno - sigurnosne opreme za željeznička vozila i infrastrukturu. Proizvodi su u potpunosti razvijeni u Hrvatskoj na bazi vlastitog znanja, a nalaze se u više od 47 država na šest kontinenata. ALTPRO od samih početaka ulaže u svoje najvrjednije resurse – zaposlenike, te tvrtka trenutno broji više od 140 stručnjaka u područjima istraživanja, razvoja, projektiranja, proizvodnje i servisa. O kvaliteti naših ljudi govori i niz nagrada koje smo dobili za inovacije, od kojih je zadnja Zlatna kuna 2017. i Zlatni ključ za najinovativnijeg izvoznika 2019.

Opis posla

Tražimo pojačanje u našem proizvodnom pogonu u Vrbovcu na radnom mjestu:

Zavarivač (m/ž).

Opis posla:
- zavarivanje MIG, MAG i TIG postupkom
- jednostavniji bravarski poslovi
- brušenje

Uvjeti

- SSS/KV/VKV
- radno iskustvo minimalno 1 godinu
- prednost imaju kandidati s atestom zavarivača

Zainteresirane kandidate molimo da nam pošalju svoj životopis najkasnije do 17.07.2019. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- dinamičnu i poticajnu okolinu
- rad u prijateljskom okruženju
- zapošljavanje na neodređeno vrijeme (uz probni rok)
- redovita primanja i plaćene troškove prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.