Pošalji prijatelju

Elektromehaničar (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • LUKA TRANZIT OSIJEK d.o.o. za obavljanje lučkih i skladišnih djelatnosti i trgovinu

Luka tranzit Osijek d.o.o.

Nexe Grupa je poslovni sustav od 16 tvrtki koje djeluju na području tri države: Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Osnovna djelatnost Nexe Grupe je proizvodnja građevinskog materijala. Misija Nexe Grupe je odgovorno graditi bolju budućnost.Ulaganjem u stabilna i rastuća tržišta Nexe Grupa želi stvoriti portfolio koji će osigurati stabilan rast u sljedećim godinama na tržištima u regiji.Vizija Nexe Grupe je biti vodeći proizvođač građevinskih materijala, prepoznat po društveno odgovornome poslovanju i održivom stvaranju novih vrijednosti za svoje kupce, vlasnike, zaposlenike i društvenu zajednicu.

Luka tranzit Osijek d.o.o., članica je Nexe Grupe i jedini je lučki operater u međunarodnoj riječnoj luci Osijek. Nalazi se na desnoj obali Drave, samo 13 kilometara od ušća Drave u Dunav. Plovni put rijeke Drave do Luke Tranzit Osijek nosi klasu plovnosti IV. Tradicija u obavljanju lučkih i skladišnih djelatnosti dulja je od 60 godina, blizina i odlična prometna povezanost Luke Tranzit Osijek s autocestom na koridoru Vc, međunarodnom Zračnom lukom Osijek i željezničkom infrastrukturom.

U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke:

ELEKTROMEHANIČAR u Odjelu održavanja (m/ž) - 1 izvršitelj

Uvjeti:

  • SSS - smjer: elektrotehnika/elektromehanika
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - poželjno
  • vozačka dozvola B kategorije
  • posvećenost, izvrsnost i odgovoran pristup poslu

Što nudimo:

  • putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
  • dodatak za ukupni radni staž (minuli rad) regres, božićnica, jubilarne nagrade, nagrada za ostvarene rezultate rada
  • sve ostale potpore i beneficije sukladno važećem Kolektivnom ugovoru
  • dinamična okruženje, kontinuirano stjecanje znanja, napredovanje u karijeri

Opis poslova:

  • održavanje elektromotornih pogona lučkih uređaja, elektroinstalacija te ostale opreme

Želite li se pridružiti našem timu da zajednički izgrađujemo bolju budućnost, kontaktirajte nas putem linka za prijavu ili na adresu: LUKA TRANZIT OSIJEK d.o.o., Vukovarska 229 b, Osijek.

Mjesto rada je Osijek.

Oglas je otvoren od 10.07. do 25.07.2019. godine.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.