Pošalji prijatelju

Student u Logistici (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • eKupi d.o.o.
  • Adresa: Buzinski prilaz 10, 10010 Zagreb
  • Telefon: +985 91 136 5114
  • Web: http://www.ekupi.hr

Opis posla:

Kupuješ online? Dođi i sudjeluj na projektu eKupi

#ŠKOLA

Možda su i tvoji roditelji kupovali knjige putem našeg portala, možda imaš i ti udžbenike koje smo isporučili zadnjih 8 godina na projektu diljem Hrvatske?

Klikni na prijavu jer tražimo

100

UČENIKA ili STUDENATA (m/ž)

i / ili redovno zapošljavanje u projektu #ŠKOLA

na pakiranju školskog pribora

Mjesto događanja:

u našem distribucijsko-logističkom centru

Rugvica, Dugoselska ulica 5.

Period rada: predviđeno od 25.7. do 15.09.2019.

Kada ćeš se morati buditi:

u jutarnjoj smjeni radimo od 7 do 15 sati

ili popodnevnoj radimo od 15 do 23 sati

(postoji mogućnost uvođenja i noćne smjene, prema potrebi)

Nemaš auto...

Vozi se s nama besplatno:

Očekivanja:

Naknada koju ćeš ostvariti:

23,50 kuna / sat

Uvjeti: najmanje 18 godina starosti
odgovoran i savjestan pristup poslu
prednost imaju studenti(ce) koji bi radili tijekom cijelog razdoblja

Prepoznajemo i cijenimo djelatnike te su ti otvorene mogućnosti za nastavak karijere unutar naše tvrtke.

Prijaviti se možete putem linka za prijavu.

Kontakt telefon za informacije: +385 91 136 5114.

Zato javi nam se i druži se s nama na projektu #ŠKOLA

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.