Pošalji prijatelju

Vodeći programer aplikativnih rješenja i usluga (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

AKD d.o.o. je vodeća hrvatska tvrtka u razvoju proizvoda i rješenja u području identiteta i sigurnosti. Više od 25 godina proizvodimo osobne iskaznice, putovnice, vize, vozačke i druge zaštićene tiskovine, razvijamo napredna IT rješenja te pružamo usluge bankarskom sektoru.
Djelujemo kao kvalificirani EU pružatelj usluga povjerenja koji pruža usluge izdavanja kvalificiranih certifikata, a u ujedno smo i pravna osoba ovlaštena za obavljanje poslova izdavanja certifikata građanima RH na elektroničkoj osobnoj iskaznici.

U AKD-ovu portfelju najznačajniji su razvojni projekti kroz koje nastaju IT rješenja i usluge temeljene na upotrebi kvalificiranih certifikata i elektroničke osobne iskaznice, te projekti temeljeni na elektroničkom identitetu.

Neki od aktualnih razvojnih projekata koje AKD vodi su razvoj rješenja za ePotpis, mPotpis i Time Stamp (QTSA), pružanje usluga komercijalnih kvalificiranih certifikata, uspostava sustav sljedivosti proizvoda, razvoj i nadogradnja vlastitog PKI sustava, kao i brojni razvojni projekti za javnu upravu te projekti temeljeni na EU regulativi. Dodatno, AKD kao dio državne infrastrukture aktivno sudjeluje u strateškim projektima državne uprave u području digitalizacije postojećih poslovnih procesa.

Opis posla

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima i smatrate da posjedujete tražene vještine i znanja, pozivamo Vas da nam se pridružite na radnome mjestu:

Vodeći programer aplikativnih rješenja i usluga (m/ž), Sektor IT, više izvršitelja/ica.

Glavne odgovornosti:
- aktivno održavanje postojećih komponenti sustava te sudjelovanje u izradi novih sukladno definiranim zahtjevima
- sudjelovanje u izradi dokumentacije sukladno prihvaćenoj metodologiji razvoja softvera (dokumentiranje izvornog koda, jedinični testovi, integracijska dokumentacija, arhitekture sustava i sl.)
- testiranje funkcionalnosti isporučenih aplikacija
- suradnja sa IT poslovnim analitičarem u području definiranja zahtjeva i otklanjanja problema u radu
- samostalan rad na dodijeljenim zadacima i svakodnevna suradnja sa članovima projektnog tima
- razmjena znanja s ostalim članovima tima
- kontinuirana edukacija i praćenje trendova u tehnologiji iz domene rada

Uvjeti

Od Vas očekujemo:
- najmanje VŠS informatičkog, matematičkog ili tehničkog smjera
- Senior Developer sa najmanje 4 godine iskustva u programiranju
- napredno poznavanje Java programskog jezika
- napredno poznavanje SQL-a i iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka
- iskustvo u radu sa Spring/Spring boot framework-om
- napredno poznavanje metodologija razvoja softverskih aplikacija (Agilni razvoj)
- napredno poznavanje ICT razvojnih platformi i tehnologija
- otvorenost prema novim tehnologijama i želja za učenjem
- samostalan i timski rad
- orijentiranost cilju i proaktivnost
- aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednosti:
- OCA, OCP ili Spring certifikati
- napredno poznavanje rada sa Git SCM platformom
- Hibernate framework

Poziv za daljnje sudjelovanje u selekcijskom postupku uputit ćemo onim kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji mogućnost ostvarenja poslovno suradnje. Ostalim kandidatima se zahvaljujemo na ukazanom interesu te ih pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

4

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- natprosječna primanja
- priliku da budete sudionik moderne transformacije IT sektora
- stimulativno i dinamično radno okruženje
- rad na složenim i zanimljivim projektima
- kontinuirani profesionalni razvoj
- certificiranje
- mogućnost za dodatne mjesečne i godišnje bonuse

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.