Menadžer financijskih poslova i izvještavanja / Financial operations and reporting manager (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • TANKERSKA NEXT GENERATION d.d.
  • Adresa: Božidara Petranovića 4, 23000 Zadar
  • Web: https://tng.hr/hr

Tankerska Next Generation d.d. je brodarsko dioničko društvo sa sjedištem u Zadru. TNG je usmjeren na pružanje usluga međunarodnog pomorskog prijevoza rafiniranih naftnih prerađevina i određenih kemijskih proizvoda.

Opis posla

Zaposlenik će obavljati sljedeće poslove u skladu s pravilima struke i uputama poslodavca u njegovom sjedištu u Zadru:
- provođenje dogovorene i utvrđene poslovne politike Društva
- suradnja sa računovodstvom i timom financija u drugim povezanim kompanijama
- financijsko planiranje i predviđanje
- pripremanje financijskih izvještaja; odnosi s investitorima i financijskim institucijama
- sudjelovanje u izradi propisanih izvješća za regulatora i drugih nadležnih institucija
- poboljšanje kontrole troškova
- praćenje i kontrola svih vrsta ugovora u financijskom segmentu
- suradnja sa revizijom (internom i eksternom)
- kontrola i nadzor OPEX-a
- savjetovanje direktora Društva pri donošenju poslovnih odluka iz domena financija

Uvjeti

- minimalno 3 godine radnog iskustva na relevantnim poslovima, po mogućnosti poznavanje financijskog poslovanja u brodarstvu
- poželjno iskustvo na poslovima izvještavanja i sličnim poslovima na tržištu kapitala
- diploma fakulteta ekonomskog usmjerenja
- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine, što podrazumijeva i obraćanje ulagačima i analitičarima
- aktivno znanje engleskog jezika

Kandidatkinje i kandidati prijavom na natječaj pristaju da se njihovi podaci čuvaju u našoj bazi iduća 24 mjeseca. Molimo one koji nisu suglasni s tim da isto naglase u prijavi.

Ukoliko ste zainteresirani za ovu poziciju i ispunjavate uvjete natječaja, molimo Vas da nam dostavite svoj CV u elektronskom obliku najkasnije do kraja srpnja 2019. godine putem linka za prijavu.

Napomena: Sve prijave će biti razmatrane u punoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo

Kandidatima pružamo mogućnost da razvijaju kapacitete i napreduju u dinamičnom okruženju. Pružamo kvalitetne uvjete za profesionalan razvoj u mladoj brodarskoj kompaniji uvrštenoj na ZSE sa internacionalnim poslovanjem. Nagrađujemo osobni doprinos, motiviranost i inicijativu.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 6 mjeseci.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.