Pošalji prijatelju

Voditelj skladišta (m/ž)

Potpićan

Rok prijave:

  • TRANS E. A. S. T. društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz
  • Adresa: industrijska 5, 52341 Žminj

Opis posla

- primanje i kontrola robe
- izdavanje robe sa skladišta
- praćenje stanja zaliha na skladištu
- ostali zadaci koji odgovaraju prirodi posla

Uvjeti

- poželjno poznavanje rada na PC-u
- poželjno je znati raditi na viličaru
- poželjno imati položeni vozački ispit za C i E kategoriju

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.