Pošalji prijatelju

Profesor engleskog i/ili njemačkog jezika (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Centar stranih jezika ANGLA prepoznat je kao poželjan partner jer svojim polaznicima pružamo vrhunsku kvalitetu nastave, a ujedno smo i poželjan poslodavac jer članovima svog tima nudimo ugodno i perspektivno okruženje kao i mogućnost kontinuiranog stručnog i profesionalnog usavršavanja. Volimo svoj posao, od sebe dajemo samo najbolje jer smo posvećeni kvaliteti nastave i želimo postići vrhunske uspjehe. Ako ste osoba koja želi svojim predanim i odgovornim radom pridonositi uspjehu našeg tima, očekujemo Vašu prijavu.

Opis posla

Centar stranih jezika Angla je u potrazi na novim članom/članicom našeg tima na radnom mjestu - profesor/ica engleskog i/ili njemačkog jezika.

Posao uključuje:
- pripremu, izvedbu i evaluaciju nastave engleskog/njemačkog jezika za odrasle polaznike
- provedbu inicijalnih jezičnih testiranja
- izradu autorskih nastavnih materijala

Početak 02.09.2019.

Uvjeti

- dvogodišnje iskustvo u nastavi
- strast prema edukaciji, jeziku i prenošenju znanja
- proaktivan, odgovoran i profesionalan pristup vlastitim područjima odgovornosti
- komunikativnost, kreativnost, prilagodljivost, spremnost na usavršavanje
- sklonost timskomu radu, pridržavanju postavljenih standarda i obveza
- u obzir dolaze i apsolventi s položenom metodikom i iskustvom u radu

Stručna sprema:

Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos, dugoročna suradnja
- dodatne edukacije i mogućnost napredovanja, kontinuirano stručno usavršavanje
- mentorsko praćenje
- rad s malim grupama polaznika
- ugodno i poticajno okruženje u timu koji ostvaruje vrhunske rezultate

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.