Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kažu da su ljudi koji vole jesti najbolji ljudi. Baš zato, u želji da zadovoljimo svačijem nepcu, nastao je mix poznatih svjetskih kuhinja pod jednim krovnim nazivom – FOOD CITY. Inovativnim konceptom, kvalitetnom hranom i uslugom, postali smo preferirana destinacija za uživanje u obroku.

Dio smo Victus Group-e, domaće grupacije koja više od 16 godina izvrsno posluje, zapošljava preko 1100 djelatnika te kontinuirano raste.

Opis posla

Kako bismo nastavili uspješan trend rasta i razvoja, za potrebe naših restorana u Zagrebu, tražimo osobu za radno mjesto:

Kuhar (m/ž).

Što ćete raditi:
- pripremati hranu u skladu s dnevnim planom
- voditi kuhinju i biti odgovorni za kontrolu namirnica
- biti odgovorni za adekvatnu komunikaciju i koordinaciju s ostalim osobljem
- biti odgovorni za održavanje čistoće, poštivanje sanitarnih i sigurnosnih standarda i procedura

Uvjeti

Želimo osobu sljedećih karakteristika:
- 2 godine radnog iskustva na poslovima kuhara
- minimalna stručna sprema NKV
- pouzdanost i odgovornost
- timski igrač
- osnovno znanje rada na računalu

Vaše prijave sa životopisom pošaljite putem linka za prijavu do 25.07.2019.

Povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će samo oni kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- rad u uspješnoj tvrtki uz sigurna primanja te mogućnost napredovanja
- stimulativne i konkurentne uvjete
- 40-satni radni tjedan (5 radnih dana uz 2 slobodna dana tjedno)
- osnovnu plaću u iznosu od 5700 - 6500 kn neto uz mogućnost ostvarenja stimulativnog dodatka na plaću sukladno ostvarenim rezultatima
- božićnice i nagrade za lojalnost ovisno o stažu u grupaciji u iznosu do 5000 kn godišnje
- besplatno vježbanje uz MultiSport karticu
- ugodnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5700 do 6500 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.