Pošalji prijatelju

Developer (m/ž)

Split

Rok prijave:

Bit-Art Informatika d.o.o. je specijalizirana za razvoj i implementaciju informatičkih poslovnih rješenja. Već 20 godina djelujemo na stranom i domaćem tržištu. Surađujemo sa velikim klijentima na području informacijskih tehnologija. Cilj nam je konstantno unapređivati postojeće poslovne sustave primjenom novih tehnologija i naprednih rješenja. U nove sustave koje gradimo ugraditi najnovija tehnološka rješenja i učiniti ih najkonkurentnijim na tržištu.

Zbog širenja poslovanja imamo potrebu za jačanjem naših razvojnih timova.

Opis posla

Poslovi su vezani uz razvoj novih te održavanju postojećih aplikativnih rješenja.
Pozicija u timu je individualno profilirana ovisno o preferencijama i sposobnostima.

Tražimo više kandidata (m/ž).

Uvjeti

Profil koji tražimo:
- developere na raznim platformama (.Net, Java, Web tehnologije općenito, Android)
- juniore sa određenom razinom predznanja koji su željni napretka i sticanja novih znanja i vještina

Uvjeti:
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- poznavanje SQL‐a
- poznavanje nekog od programskih jezika te odgovarajućih razvojnih okolina: C#, Java…

Poželjna znanja i iskustva:
- poznavanje .Net tehnologije
- poznavanje javascript jezika te pripadajućih biblioteka: jQuery , AngularJS
- RESTful ili SOAP servisi
- Source Control Management: GIT, SVN
- iskustvo u razvoju Android aplikacija
- iskustvo u razvoju web aplikacija

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- rad u dinamičnoj radnoj okolini
- konstantno učenje u tehnološkom i poslovnom području
- fleksibilno radno vrijeme i još mnogo toga, ovisno o Vama

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.