Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Lučko

Rok prijave:

Više od 45.000 zaposlenih u preko 100 zemalja svaki dan osigurava da Scania ostane vodeća tvrtka u transportnoj industriji.

Mjesto rada: Scania Hrvatska d.o.o., Karlovačka cesta 96, 10250 Lučko

Opis posla:

  • priprema i knjiženje obračuna plaća
  • priprema i knjiženje obračuna PDV-a
  • priprema popratnih obrazaca uz obračun PDV-a (ZP, S-PDV, PPO, PDV-F)
  • knjiženje putnih naloga
  • knjiženje rezervacija personalnih troškova
  • plaćanja dobavljačima i platni promet
  • INOK izvještaj (financijski krediti) HNB
  • KZ-ZO izvještaj (kratkoročni trgovački krediti) HNB
  • JOPPD izvještaj putnih naloga (PU)
  • JOPPD izvještaj neoporezivih isplata / praktikanti (PU)
  • JOPPD izvještaj poreza na dohodak iz inozemstva / Teo (PU)
  • RAD-1 G, IDU-OK, INV-P izvještaji DZS
  • priprema KUF i KIF za PDV obračun
  • knjiženje PDV obračuna
  • prijave, odjave zaposlenika i njigovih članova obitelji na MIO i HZZO
  • preraspodjela radnog vremena zaposlenika u smjenama
  • dnevna evidencija radnog vremena svih zaposlenika
  • odluke o godišnjim odmorima
  • prikupljanje dokumentacije za radnu dozvolu, digitalne certifikate, kreditne kartice

Uvjeti:

  • najmanje 2-3 godine iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu
  • odlično znanje iz pripreme i knjiženja plaća i PDV-a
  • VŠS/VSS
  • poželjno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • odlično poznavanje MS office

Što očekujemo od kandidata:

  • motiviranost, proaktivnost i snalažljivost
  • pouzdanost, ažurnost, odgovornost
  • smirenost i preciznost
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu, suradnja i komunikativnost
  • otvorenost prema novim znanjima

Što nudimo:

  • rad na određeno vrijeme
  • izazovan i dinamičan posao u ugodnom, profesionalnom i prijateljskom međunarodnom radnom okruženju
  • mogućnost usavršavanja, daljnjeg profesionalnog razvoja i napredovanja

Ako smatrate da udovoljavate uvjetima natječaja, zamolbu i životopis pošaljite putem linka za prijavu do 25.07.2019.

Kandidati koji prođu uži krug izbora biti će pozvani na razgovor.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.