Urednik - prevoditelj TV sadržaja na slovenskom jeziku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

media-press.tv ADRIA dio je međunarodne media-press grupe, koja je jedan od vodećih europskih pružatelja usluga TV i radio metapodataka.
U posljednjih 30 godina media-press.tv brand postao je sinonim za vrhunski urednički sadržaj, najsuvremenija tehnološka rješenja i najvišu proizvodnu sigurnost.

Pouzdanost dobavljača, zadovoljstvo klijenata i vrhunska podrška naši su prioriteti, što nas čini idealnim kooperacijskim partnerima za mrežne operatere, providere elektronskih platformi i kvalitativno baziranih tiskanih medija.

Opis posla

Radi proširenja regionalnog poslovanja u potrazi smo za osobom s odličnim znanjem slovenskog jezika, a sa sljedećim zaduženjima:
- unošenje i praćenje izmjena TV sadržaja te ažuriranje programskih shema za TV ili radio kanale
- pisanje gramatički i pravopisno ispravnih informacija u svrhu poboljšanja kvalitete novog i postojećeg sadržaja u bazama podataka
- prikupljanje, unošenje i ažuriranje slika i drugih potrebnih medija
- komuniciranje s televizijskim kućama radi poboljšanja kvalitete i ispravnosti unesenih informacija i medija

Uvjeti

- aktivno znanje slovenskog jezika (minimum B2)
- iskustvo u prevođenju na slovenski jezik
- izvrsne komunikacijske vještine
- odgovorna, pouzdana, precizna i kolegijalna osoba

Molimo da se prijave samo osobe s izvrsnim poznavanjem slovenskog jezika.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Slovenski (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.