Pošalji prijatelju

Kalkulant građevinskih radova (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Osnovna djelatnost društva je graditeljstvo s naglaskom na visokogradnju te proizvodnja betona. Trenutno je u Novotehni d.d. zaposleno oko 60 zaposlenika u koje se kontinuirano ulaže na polju stručnog osposobljavanja. Zapošljavamo djelatnike raznih struka i stupnjeva obrazovanja koji su stručno obrazovani i osposobljeni za izvođenje najzahtjevnijih vrsta građevinskih radova.

Opis posla

Traži se:

Kalkulant građevinskih radova (m/ž) u visokogradnji. Glavni radni zadaci su:

- pregledavanje javnih natječaja i priprema natječajne dokumentacije
- izrada kalkulacija za ponude
- obrada upita i troškovnika
- izrada ponudbenog troškovnika

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- potrebno zvanje: građevinski tehničar, ing. građ., dipl. ing. građ.
- znanje najmanje jednog svjetskog jezika
- poznavanje MS Office-a
- vozačka dozvola

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme, probni rok 6 mjeseci
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz plaćena u cijelosti

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.