Pošalji prijatelju

Skladišni radnik (m/ž)

Jakovlje

Rok prijave:

Vodeći regionalni proizvođač el. kabela i vodova.

Opis posla

- obavlja utovar, istovar i pretovar robe
- istovaruje robu na za to predviđena ili određena mjesta
- utvrđuje i obavještava nadređenog o oštećenim pošiljkama, manjku ili višku i preuzimanju robe
- priprema robu radi otpreme na predviđena mjesta
- obavlja prijem gotovih proizvoda na skladište gotove robe te druge poslove sukladno uputi nadređenog

Mjesto rada: Jakovljanska cesta 40, Jakovlje.

Uvjeti

- radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
- položen stručni ispit za viličar - poželjno

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- naknada za prijevoz
- puno radno vrijeme
- smjena prijepodne

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.