Pošalji prijatelju

HR kontroler (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Dukat mliječna industrija d.d.
  • Adresa: Marijana Čavića 9, 10000 Zagreb

DUKAT d.d. vodeća je mliječna industrija i robna marka mlijeka i mliječnih proizvoda u Hrvatskoj te jedan od najpoželjnijih poslodavaca. Okosnicu našeg poslovanja čine svježi, zdravi i nutritivno visokovrijedni mliječni proizvodi najbolje kvalitete te stručni i lojalni zaposlenici.

Ambicioznost, predanost i jednostavnost temeljne su vrijednosti tvrtke, čvrsto utkane u korporativnu kulturu i svakodnevni rad više od 1.200 zaposlenika

Opis posla

- izrada plana i procjene troškova osoblja i redovno praćenje njegova ostvarenja
- koordinacija i suradnja s ostalim voditeljima organizacijskih funkcija oko tematike vezane za obračun plaća i troškove osoblja
- kreiranje standardnih i ad hoc izvještaja i analiza troškova osoblja
- izrada HR pokazatelja uspješnosti (HR KPIs)
- suradnja s ostalim HR funkcijama u predlaganju i provedbi HR inicijativa i projekata
- pružanje podrške u provedbi i unaprijeđenju modela nagrađivanja i sustava benefita zaposlenika

Uvjeti

- VSS ekonomskog usmjerenja (poželjni smjer financije ili računovodstvo)
- najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima kontrolinga
- napredno poznavanje rada na računalu s naglaskom na MS Excel
- aktivno služenje engleskim jezikom
- iskustvo rada u HR kontrolingu može biti prednost
- poznavanje rada u sustavima SAP i Point može biti prednost

Osobni profil:
- razvijene analitičke i organizacijske vještine
- odgovornost i pouzdanost u radu
- timski rad

Sve zainteresirane pozivamo da se prijave do 19.7. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Excel

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.