Pošalji prijatelju

Instalater profesionalnih audio-video sustava (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Smart AudioVisual čini tim stručnjaka s više od 15 godina iskustva na područjima profesionalnih audio i video sustava, digitalnih kino tehnologija, mrežnih multimedijalnih sustava, broadcast sustava i razvoja audiovizualnih koncepata. Poslujemo na području Hrvatske, Slovenije i u zemljama Zaljeva.

Naš posao je sistemska integracija, pri čemu koristimo isključivo rješenja vodećih proizvođača u našim područjima audio i video tehnologija.

Opis posla

Područje rada: Profesionalna audio-video oprema

Zaduženja:
- ugradnja profesionalne audio-video opreme u ormariće i ožičavanje istih
- instalacija elemenata video sustava (projektora, ekrana, video zidova)
- instalacija elemenata audio sustava (zvučnika, pojačala i audio procesora)
- instalacija osnovne razine opreme strujnog napajanja
- instalacija audio i video opreme prema nacrtima, blok shemama i specifikacijama proizvođača
- uključuje i dužnosti kao što su: polaganje kabela, ugradnju konektora, montiranje opreme na nosače
- bliska suradnja s voditeljem gradnje, inženjerima i voditeljima projekata vezano uz specifične preporuke o standardima, tehnologiji, osoblju, specifičnostima posla i implementaciji
- intervencijsko održavanje instaliranih sustava

Rad sa suradnicima:
- kolege projektanti i tehničari
- klijenti

Uvjeti

- osnovno razumijevanje audio i video sustava, upravljanja i prijenosa podataka
- čitanje i tumačenje CAD generiranih nacrta i dijagrama
- dobre komunikacijske vještine
- osnovne vještine detekcije problema u AV sustavima
- osnovna razina engleskog jezika u čitanju i pismu
- mogućnost podizanja tereta od 20-30 kg
- mogućnost uspinjanja i podizanja opreme iznad glave
- mogućnost rada na umjerenim visinama (certifikat za rad na visini nije potreban)
- mogućnost putovanja, iznimno i povremeno uz kasnu najavu
- vozačka dozvola

Poželjni uvjeti:
- znanje instaliranja i konfiguracije audio i video sustava

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- primanja odgovarajuća razini angažmana i odgovornosti
- mogućnost napredovanja na razinu projektanta AV sustava

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.